Новини

ЯК ВОЛОНТЕРАМ ПЛАНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ: популярні додатки для тайменеджменту.

19 березня 2019

Постійно бути на зв’язку, планувати роботу та систематизувати завдання – основні комунікаційні питання, які сьогодні вирішують керівники волонтерських спільнот. Сьогодні 98% команд для оперативного спілкування використовують месенджери (Fb, Telegram, Viber, WhatsApp…). А для довготривалих завдань – різноманітні додатки для планування.

Google Calendar. Безкоштовний і доступний. Найбільш популярний для планування спільної роботи. Переконані, що з частиною функцій календаря ви досі не знайомі. Але можете протестувати їх у спільних командних проектах.

Todoist. Хоч ця програма на ринку вже давно, але популярності вона не втрачає. Зрозумілий та зручний сучасний дизайн та розширений функціонал – основні плюси у виборі цієї програми. За додаткову плату можна також отримати функцію вкладення файлів до задач.

Trello. Одна із найперших безкоштовних програм для планування. Є можливість заводити кілька різних проектів, долучати до кожного окремих волонтерів, вести переписку в рамках проекту, додавати файли до виконаних задач.

Slack. Запущений в 2013 році корпоративний месенджер сьогодні став одним із найпопулярніших у великих компаніях. Його іще називають убивцею Skype та внутрішньої пошти. Сьогодні програмою користується більше 1,1 млн людей щодня.

Volonter.org. Не забувайте, що спілкуватись із волонтерами можна і у внутрішніх месенджерах нашої платформи. Волонтерам, які відгукуються на ваш проект і хочуть долучитись до акції чи заходу, завжди можна написати повідомлення. Спілкування у нашому месенджері просте та зручне, а головне – можна вести окремі діалоги щодо кожного окремого проекту. Спробуйте!

 

Підготував Анатолій Мазарчук