Новини

Volonter.org розповідає, як отримати грант від Google і безкоштовно просувати ініціативу через Google Ad

22 червня 2020

Волонтерська платформа Volonter.org стала однією із перших громадських організацій в Україні, які отримали грант від компанії Google. Завдяки Google Ad Grants платформа може пів року безкоштовно розміщувати контекстну рекламу.

За словами керівника платформи Анатолія Мазарчука, можливість розширити волонтерську аудиторію, яку надає сьогодні Google Nonprofits, значно збільшить зацікавленість українців волонтерством.

«Наша платформа – це за своєю суттю майданчик для комунікації між волонтерами та громадськими організаціями, які реалізовують різні проекти у різних куточка країни. Дуже часто їм потрібні волонтери. А також – інформаційна підтримка. Те, що ми тепер можемо безкоштовно просувати платформу в Google – це шанс для усіх волонтерських ініціатив знайти своїх волонтерів. Україна довго йшла до того, щоб громадські організації отримали можливість безкоштовно користуватись продуктами Google. Це, звісно, дасть поштовх багатьом ініціативам», - зазначив Анатолій Мазарчук

Щоб отримати грант від Google – потрібно заповнити заявку на сайті. Ваша організація повинна відповідати усім критеріям відбору. Якщо ваша заявка буде схвалена – ви отримаєте шанс користуватись Google Ad на визначену суму й розповідати світу про свою активність.

Також Анатолій Мазарчук закликав волонтерів та громадські ініціативи реєструвати свої проекти на платформі Volonter.org.

«Ми зі свого боку обіцяємо активним організаціям, які шукають волонтерів через нашу платформу – усіляку інформаційну підтримку», - резюмував Мазарчук.

Як відомо, Google відкрила можливість для українських громадських організацій користуватись своїми продуктами безкоштовно на початку червня 2020 року.