Новини

Студенти на службі серця: користь волонтерства для майбутніх лідерів!

01 листопада 2023

В сучасному світі, на фоні швидкого темпу життя та технологічного прогресу, волонтерство виступає не лише як акт благодійності, але і як важливий інструмент особистого та професійного зростання для студентів. Участь у волонтерських ініціативах не лише збагачує студентський досвід, але й формує майбутніх лідерів, готових змінювати світ на краще.

 

 

 

 

 

Українська перспектива:

За останні два роки повномасштабного вторгнення , волонтерство серед українських студентів виявилося актом боротьби за українську незалежність та державність, а також важливою формою домоги армії та суспільству. За останніми данними, понад 40% студентів взяли участь у волонтерських ініціативах протягом останннього часу. Це вказує на те, що молодь долучається до справ суспільства та виконує важливу соціальну місію.

Світовий вимір:

За океаном, волонтерство також має суттєвий вплив на студентське життя. За даними Всесвітньої організації здоров'я, участь у волонтерських програмах сприяє не лише підвищенню самооцінки та соціальної компетентності студентів, але й знижує ризик виникнення стресу та депресії серед них.

Освітні переваги:

Поза сферою навчання, волонтерство допомагає студентам розкрити свій потенціал у практиці. За результатами опитувань Міжнародної студентської асоціації, 78% студентів вважають, що волонтерство поліпшує їхню здатність адаптуватися до нових ситуацій, розвиває критичне мислення та допомагає вирішувати складні завдання.

Кар'єрний розвиток:

Волонтерство не лише покращує портфоліо студента, але й стає вагомим плюсом при працевлаштуванні. За даними іноземних досліджень, 65% студентів отримують пропозиції про роботу від компаній, з якими вони волонтерили. Це свідчить про те, що роботодавці високо цінують позитивний внесок у справи громади та лідерські якості, розвинені в процесі волонтерської діяльності.

Спільнота та Емоційний розвиток:

Волонтерство сприяє не лише збільшенню соціальної компетентності, але й формує сильні міжособисті зв'язки. За статистикою, 92% студентів вказують на покращення свого емоційного стану та загального самопочуття під час участі у волонтерських заходах.

Додаткові Переваги Волонтерства для Студентів:

  1. Розширення мережі зв'язків: Участь у волонтерських проектах відкриває можливості для студентів побудувати мережу корисних зв'язків у різних галузях та культурах.

  2. Розвиток творчих навичок: Волонтерство надає можливість виявити та розвинути творчі здібності, зокрема, сприяє виникненню нових ідей та підходів до вирішення проблем.

Висновок:

Волонтерство для студентів — це відмінна можливість вплинути на світ навколо нас та одночасно розкрити власний потенціал. Поділіться своєю енергією та знаннями з іншими, і ви побачите, як власне життя і кар'єра розцвітають. Зробіть крок до волонтерства — це крок до власного успіху та внесення позитивних змін у світ. Нехай ваша допомога стане витком в гармонійному полотні глобальної спільноти, а ви самі — невтомними архітекторами позитивних змін.