Новини

Підлітки-волонтери: Ідеї для тих, хто мріє про власний волонтерський соціальний проект

15 лютого 2017

Заснувати фонд, розпочати всесвітній благодійний марафон, запустити екологічний рух можуть не тільки досвідчені громадські активісти, а і школярі. У нашій підбірці - 10 надихаючих ідей від підлітків, які повірили у власні сили і змогли реалізувати надзвичайні ідеї, що покращують світ. Головне - не вік, а бажання допомагати і змінювати світ на краще.

✅ 1. Джонатан Вудз заснував фонд «Під деревом» (Under the Tree) у свої 12 років! Саме тоді він зрозумів, що на дітей, які хочуть узяти участь у різдвяному заході з пожертвування іграшок, часто не звертають уваги.

 

✅ 2. Неха Ґупта заснувала свою неприбуткову організацію в 9 років! Її установа, під назвою «Підтримаймо сиріт» (Empower Orphans), допомогла уже більш ніж 25 тисячам дітей у всьому світі.

 

✅ 3. Джордін Чара заснувала організацію WI P2D2 («Утилізація ліків і наркотиків у Вісконсині», оригінал Wisconsin Prescription Pill and Drug Disposal), коли їй виповнилось 14 років. Організація займається знищенням ліків у безпечний спосіб, який не шкодить навколишньому середовищу.

 

✅ 4. 10-річний Зак Цертнер заснував свою організацію під назвою SNAP як спортивну програму для дітей з особливими потребами.

 

✅ 5. Шеннон МакНамара заснувала SHARE, неприбуткову організацію, яка забезпечує тисячі дівчат в Африці книжками та шкільним приладдям, коли їй було 15 років.

 

✅ 6. Келін Конрад провела свій перший (який згодом став щорічним) приватний карнавал для людей з хворобою Альцгеймера, коли навчалася в 5-му класі і її бабусі було поставлено цей діагноз.

 

✅ 7. 13-річна Клер Фрейз заснувала свою організацію «Порятунок тварин «Щасливі хвости» (Lucky Tails Animal Rescue) для того, щоб надати другий шанс собакам, яких мали умертвити.

 

✅ 8. Двоє дівчат-підлітків, які в минулому страждали на анорексію, - Ліана Розенман та Крістіна Шафран – вирішили заснувати проект «Одужання» (Project HEAL) для збору коштів для підлітків, які потребують лікування від розладів харчової поведінки.

 

✅ 9. Лу-Лу Чероне заснувала організацію “LemonAID Warriors”, коли їй було 10 років, щоб допомогти іншим дітям зробити соціальну діяльність частиною їхнього життя.

 

✅ 10. Бажаючи припинити голод у світі, Кейті Стальяно, якій зараз 14 років, почала вирощувати фрукти та овочі у своєму саду, щоб допомогти голодним. Cьогодні її організація – «Врожай Кеті» (Katie’s Krops) допомогла нагодувати тисячі людей.

 

Ви досі думаєте, як реалізувати свою ідею? Тоді реєструйте її на платформі volonter.org та шукайте однодумців. Разом ви зможете на багато швидше те ефективніше зробити гарну справу. А якщо власна ідея досі не народилась, перегляньте усі проекти на платформі. Можливо, ваші знання та уміння стануть корисними для втілення чиєїсь ідеї у життя.

Центр сприяння волонтерському руху “Волонтер.орг”