Зробіть фото, щоб врятувати ліс
  • Туризм
  • Екологія

Зробіть фото, щоб врятувати ліс

  • 13 лип 2020 - 31 гру 2020
  • Вся Україна

Проблема

Часом ми бачимо в лісі вирубки, які нам видаються надмірними, незаконними чи з порушенням правил, але не знаємо як перевірити їх законність

Рішеня

Якщо у вас є сумніви щодо законності вирубок - просто зробіть фото вирубки із геоданими і надішліть його нам.

Про проект

Давайте захищати ліс разом!

Ви маєте підозру, що вирубку лісу проводять незаконно, та не знаєте, як захистити ліс? Підозрюєте порушення при вирубках, але не знаєте, куди звернутися? Повідомте про це нам!

Експерти нашої організації мають багаторічний досвід у боротьбі із нелегальними рубками, їх наслідками та захисту природних територій від надмірного використання. Ми перевіримо вашу інформацію, з'ясуємо її відповідність та легальність використання лісових територій.

Щоб наші експерти могли перевірити надану вами інформацію, просимо зробити фото, виявлених вами порушень (у фото потрібно обов'язково зберегти геодані, щоб ми могли визначити точне місце, де було зроблено фото) та надіслати інформацію про ймовірне порушення нам на електронну адресу dcp@natureexperts.org або у приватні повідомлення на нашій сторінці ФБ.

Мета ГО “Дунайсько-Карпатська Програма” - захист та збереження природної спадщини України, цінних природних території, оселищ та біорізноманіття.

Ми прагнемо зберегти ліс! Зробимо це разом!

За додатковою інформацією ви можете також звертатися за номером 067 66 33 672 - Анатолій Павелко