• 22 сер 2022 - 01 тра 2023
  • Запорізька область, Запоріжжя

Проблема

Ми надаємо гарячі обіди людям, які вимушені цілодобово чекати просто неба на дозвіл виїхати на окуповані території, де в них залишились літні батьки.

Рішеня

Ми шукаємо Партнерів, які готові разом з нами забезпечувати харчуванням цих нужденних людей

Про проект

Ми, «Громадська Організація DobroDIY UKRAINE», є неприбутковою організацією, яка здійснює благодійну діяльність в інтересах суспільства, надає гуманітарну допомогу населенню (інвалідам, дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з багатодітних сімей та іншим суб’єктам, які потребують допомоги), організовує надання безкоштовних гарячих обідів, за підтримки Організації World Central Kitchen та Благодійного Фонду Help.zp.ua. Ми забезпечуємо їжею лікарів швидкої допомоги, дітей Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні та людей, які вимушені цілодобово чекати просто неба на дозвіл виїхати на окуповані території, де в них залишились літні або лежачі батьки, родичі, яких немає змоги забрати у безпечне місце.

Як мабуть всі, ми спочатку були у шоці, але потім зібрались духом і всією командою почали готувати гарячі обіди для дітей, для лікарів та людей, які просто неба, у полі, за містом чекають на дозвіл виїхати на окуповані території.

Вже протягом 6 місяців, кожного дня, ми готуємо на потужностях сімейного ресторану BERGAMOT за підтримки Організації World Central Kitchen та благодійного Фонду Help.zp.ua. Купляємо продукти, готуємо, пакуємо, привозимо, роздаємо і знову на кухню – робити заготівлі на завтра.

Ми забезпечуємо гарячими обідами лікарів швидкої допомоги, дітей Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, бо дуже багато поранених дітей, які намагалися разом з батьками втекти від війни, виїжджали з окупованих територій і потрапили під обстріли, а фінансування з місцевого бюджету для забезпечення усіх запитів не вистачає. Також ми надаємо гарячі обіди людям, які вимушені цілодобово чекати просто неба на дозвіл виїхати на окуповані території, де в них залишились літні або лежачі батьки, родичі, яких немає змоги забрати у безпечне місце. За будь якої погоди, ми знаємо, що на наші гарячі обіди чекають та сподіваються до 1000 громадян кожен день.

Моя місія - працювати та надихати людей своїм прикладом, допомогти людям подолати різні труднощі та подарувати нову віру у світле незалежне майбутнє України!

Я шукаю Партнерів, які готові разом з нами забезпечувати харчуванням дітей, які потрапляють до Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, лікарів зі швидкої допомоги, які чергують цілодобово та знедолених людей, які вимушені чекати на дозвіл виїхати на окуповані території.

Сподіваюсь на Ваше розуміння ситуації та плідну співпрацю!