СТАРТУЙ СЬОГОДНІ | IT допомога волонтерам та ГО
  • Туризм
  • Спорт
  • Культура

СТАРТУЙ СЬОГОДНІ | IT допомога волонтерам та ГО

  • 20 чер 2018 - 31 гру 2018
  • Вся Україна

Проблема

Потрібна допомога ЗМІ, журналістів в розміщенні інформації про проект, а також не вистачає волонтерів для допомоги

Рішеня

Розміщення інформації про наш проект в інформаційних джерелах, активність зі сторони волонтерів

Про проект

Компанія SEOWAVE вирішила разом з іншими студіями: Ідейне Рішення,МАХАОН, WEBKITCHEN, ITMOKO створювати сайти на благодійній основі і тим самим допомагати людям та організаціям, які планують розпочати свій проект в мережі Інтернет.

Наша мета допомогти людям та організаціям вибраної галузі, які не мають коштів чи мають недостатню суму для втілення свого проекту в життя і його старту в мережі Інтернет.

Кожні 3 місяці ми будемо обирати галузь чи напрямок діяльності (освіта, культура, спорт, АТО тощо), серед представників якого будемо розігрувати сертифікат на розробку сайту.

Щоб про цей благодійний проект дізналося якнайбільше людей, ми звернулися до своїх друзів, які мають змогу поширити інформацію в ЗМІ. Нам допомагає радіо "Европа плюс", портал новин Delo.ua, друковані видання, такі як: "Вечірній Київ", "Хрещатик", ресурс підтримки ветеранів АТО "Veterano Service" та інші. Якщо ви хочете допомогти і маєте змогу поширити інформацію про цей проект у ЗМІ, напишіть нам. Ми завжди раді новим друзям.

Ми плануємо залучати до проекту небайдужі веб-студії, щоб мати змогу допомогти більшій кількості людей. Наша мета - спричинити поштовх, який сприятиме швидкому розвитку малого бізнесу в українському Інтернеті і покращенню життя в нашій країні. Якщо вас хвилює майбутнє України і ви хочете допомогти даному проекту, напишіть нам, скориставшись формою зворотного зв’язку нижче.

Використовуйте цей хештег #СТАРТУЙРАЗОМ, щоб поширити інформацію про цей проект у соцмережах. Нехай про можливість створити професійний сайт без будь-яких витрат дізнається якнайбільше людей, які хочуть розпочати свій бізнес в Інтернеті або мають ідею створити соціальний проект у всесвітній мережі. Якщо Ви бажаєте взяти учать у проекті, заповніть анкету нижче.

 

Детальніше щодо проекту: http://start.seowave.digital/ 

 

Перший етап конкурсу все пройшов,він стосувався напрямку "АТО", 5 переможців отримали сертифікати на розробку сайту. 

Ось один із переможців - Олександр Овчаренко, який почав шити постільну білизну та прапори, щоб розробити моторику пошкодженої руки і таким чином поступово у цьому напрямку відкрив свій бізнес, він подав заявку на #СТАРТУЙСЬОГОДНІ і наш соціальний проект розробив для нього ось такий сайт : https://tm-strannik.com.ua/.