Створення настільної історико-краєзнавчої гри
  • Культура
  • Інше

Створення настільної історико-краєзнавчої гри "Пошук скарбу Гната Сахновського"

  • 16 лис 2018 - 12 гру 2019
  • Чернігівська область, Мена

Проблема

Жителі нашого (Менського району) не достатньо обізнані та цінують історико-культурні надбання нашого древнього краю.

Рішеня

Розробка та виготовлення історико-краєзнавчої гри та розповсюдження її серед навчальних закладів, бібліотек. Проведення публічних ігрових турнірів.

Про проект

Наш проект "Менщина туристична" має сезонний характер. В теплу пору року ми організовуємо велосипедні та автобусні екскурсії Менським краєм. Аби зробити нашу інформаційну діяльність постійною, ми вирішили розробити та виготовити історико-краєзнавчу гру «Пошук скарбу Гната Сахновського» (робоча назва), яка б допомагала, дітям, молоді, родинам в ігровій формі отримувати нові знання про рідний край, викликати активний інтерес до вивчення історії Менського району та бажання приєднуватися до подорожей Менщиною.

Настільна гра допоможе відчути «живі» емоції спілкування, розвинути логічне мислення, активізує пам’ять та комунікативні навички.

Навчальні заклади, заклади культури, бібліотеки могли б влаштовувати ігрові турніри, пікніки, зустрічі з цікавими земляками навколо матеріалів гри.

Потребуємо методичної допомоги від тих, хто створював схожі ігри, аби уникнути якихось типових помилок. Приймемо в дар електронні версії макетів або ж вже виготовлені ігри краєзнавчої та історичної тематики. Ім`я та логотип спонсорів можемо розмістити на упаковці гри.

Хотілось би до січня 2019 року закінчити збір матеріалів та розробку макетів гри, у січні 2019 року – виготовити, аби ще встигнути довгими зимовими вечорами «погратися в історію».

Для довідки: Гнат Сахновський - реальний персонаж, Менський козацький сотник, соратник Івана Мазепи. За легендою, перед зустріччю зі шведами на Десні, він приховав всі свої багатсва (і вони не знайдені до сьогодні).

Наша сторінка у соцмережі https://www.facebook.com/groups/176945459392517/