Школа простих речей
  • Літні люди
  • Екологія

Школа простих речей

  • 01 тра 2019 - 30 чер 2019
  • Київська область, Київ

Проблема

Великою проблемою є розрив між пококоліннями, соціальна відчуженість старшного покоління та матеріальна незабезпеченість людей срібного віку.

Рішеня

Ми проводимо майстер-класи, лекції, обмінюємося знаннями. Далі допомагаємо продавати речі, які бабусі на майстер-класі, і віддаємо їм гроші.

Про проект

На жаль, у сучасному світі існує  така проблема як розрив між поколіннями. Багато людей похилого віку не спілкуються з молодим поколінням і навпаки.Вони взагалі обмеженні в спілкування і проводять багато часу перед телевізором. Крім цього всім відомо, що люди срібного віку живуть часто бідно і не можуть дозволити собі звичні для нас речі.

Головна мета нашого проекту – обмін досвідом, навичками, знаннями старшого і молодшого покоління, відновлення та налагодження спілкування між ними.

Наше завдання — залучення коштів для проведення майстер класів, курсів  та навчальних тренінгів для людей похилого віку, де ми намагаємося навчити їх ефективній комунікації, а вони навзаєм навчать молодь шиттю, кулінарії, діляться своїми знаннями і досвідом у сферах , які,недосяжні  молоді. А також допомога реалізувати вироблені речі і так дати  додатковий дохід  бабусям і дідусям.

Майстеркласи, лекції, тренінги відвідують студенти і старше покоління. Протягом цих події вони спілкуються, обмінюються знаннями, новинами, допомагають один одному, просто проводять час разом. Далі ми допомагаємо реалізувати вироблені товари( ляльки, віночки, сумки тощо). Ми також намагаємося використовувати старі речі і перероблювати їх в красиві вироби.

Учасники команди поки студенти та люди пенсійного віку. Ми вже провели близько 10 майстер-класів, але нам все одно потрібна допомога з організацією подій, пошуком нових можливостей, збульшення нашої аудиторії та розвитком нашого проекту.

Долучайтеся! Відчуйте цю подяку від людей срібного віку і цю затишну атмосферу на наших подіях разом з нами!