Ралі
  • Спорт

Ралі "Столиця"

  • 14 кві 2019 - 14 кві 2019
  • Житомирська область, Житомир

Проблема

Потрібні волонтери на ралі "Столиця".

Рішеня

Для проведення автомобільного заходу, нам потрібні люди: - на контрольних точках (постах); - підтримка порядку на об'єктах; - супровід команд.

Про проект

Збирай друзів та заповнюй анкету волонтера вже зараз online https://forms.gle/6SKK6QUbQGgUbjiy8
Змагання пройде - Хорошевський район, СМТ Іршанськ, селища Старіки, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області.
Збір волонтерів - у Києві.
 
Стань частиною професійної групи маршалів КМАМК на змаганнях, які ми проводимо кілька разів на рік (слалом, ралі, картинг та інші спортивні події).
Ми познайомимо тебе з основними напрямами підготовки в різних дисциплінах автоспорту, поділимося усіма необхідними знаннями та досвідом, щоб кожен з наших волонтерів, надалі, став незамінним помічником.
 
Цікаві факти та історія ралі “СТОЛИЦЯ”:
- Змагання відбувається з 1999 року, за “будь-якої погоди”, чим і радує шанувальників автоспорту, мас-медіа, глядачів, слухачів та читачів, а також спортсменів-ралістів.
- Ралі “СТОЛИЦЯ” вважається наймасовішим автомобільним змаганням. У 1999 році на старт вийшло 36 екіпажів, а у 2005 році – вже 58.
- У 2005 році у перегонах брали участь два англійські екіпажі на автомобілях “Ford Focus WRC” (World Rally Cup).
- Чемпіонат України (ЧУ) з ралі – це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей, на час проведення перегонів.