• 22 сер 2022 - 31 гру 2023
  • Запорізька область, Запоріжжя

Проблема

У цей нелегкий наразі час, час війни, страждають незахищені, слабкі, малі з дуже хиткою емоційною складовою, наші діти України

Рішеня

Разом з волонтерами, ми організовуємо безкоштовні навчальні та розважальні майстер-класи, заняття з психологом для дітей переселенців

Про проект

 

У цей нелегкий наразі час, час війни, коли страждають незахищені, слабкі, малі з дуже хиткою емоційною складовою, наші діти України – Я, як батько, в першу чергу, просто вимушений організовуватись і діяти на користь дітей, бо діти то - майбутнє України!

Разом з волонтерами, ми організовуємо безкоштовні навчальні та розважальні майстер-класи, заняття з психологом в першу чергу для дітей переселенців, дітей постраждалих від війни, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей військових.

У мене є приміщення у власності за адресою м. Запоріжжя, вул. Чарівна 40-Б, заклад громадського харчування – BrandBar Begemot,  ми можемо його облаштувати і на базі закладу відкрити дитячий центр розваг та наук, де зможемо проводити різні навчальні та розважальні заходи, тематичні свята, організувати гуртки за інтересами, проводити майстер-класи для дітей переселенців, дітей постраждалих від війни, а також дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей військових, дотримуючись усіх норм і вимог безпеки при повітряній тривозі. У нас є кваліфіковані, з досвідом роботи вчителі, аніматори, тренера, які готові на волонтерських засадах проводити навчання та влаштовувати дітям різні заходи. 

Я шукаю Партнерів, які готові разом з нами створити та розвивати Дитячий Центр, де діти зможуть забути хоч на мить про війну в Україні. Сподіваємось, що Ви знайдете можливість розглянути наше звернення.