NODAS Нове Життя
  • Діти
  • Медицина
  • Інше

NODAS Нове Життя

  • 01 вер 2021 - 30 лис 2021
  • Львівська область, Львів

Проблема

Майже кожен із нас тією чи іншою мірою стикається з проблемою алкоголізму або наркоманії, якщо не у власній родині, то серед сусідів чи колег.

Рішеня

Реалізація проектів по запобіганню наркоманії та алкоголізму, для збереження здоров'я країни: Інформування про шкоду Інформаційні стенди Семінари

Про проект

 
????Наша місія: Боротьба проти поширення Наркоманії, Алкоголізму та Тютюнопаління. Це три найшкідливіші звички (залежності) серед населення, проти яких проєкт NODAS взявся вести боротьбу. Починаючи від інформаційних компаній про шкоду до популяризації здорового способу життя серед населення.
????Важливим моментом є боротьба проти наркозлочинності яка є першопричиною виникнення наркозалежності серед населення. Ми маємо певні проєкти які реалізовуватимемо, щоб уникнути розповсюдження наркотиків.
????Що стосується алкоголю, ми за заборону реклами на нього. За збільшення інформування населення особливо молоді, про шкоду впливу алкоголю на організм людини. За продаж алкогольних напоїв з 21 року, за контроль продажу неповнолітнім та дотриманням інших принципів які б не популяризували його вживання.
????Тютюнопаління, найпоширеніша звичка з поміж інших, вона є загрозою для здоров'я людини. Шляхом заохочення населення до припинення паління, впливатимемо на її поширення та докладатимемо зусиль для зменшення паління серед населення. Ми за введення суворіших обмежень та заборон для виробників.
????Проєкт NODAS за здоровий спосіб життя. Ми будемо реалізовувати різноманітні молодіжні проєкти для популяризації здорового способу життя, та закликаємо молодь до занять спортом.
????Життя яскраве без тютюну, алкоголю, наркотиків.