Ми - діти!
  • Діти
  • Медицина

Ми - діти!

  • 06 лют 2018 - 10 лют 2019
  • Донецька область, Добропілля

Проблема

Поширення ВІЛ-інфекції серед незахищених верств насіленія.

Рішеня

Дитяча кімната для дітей які живуть з ВІЛ, спільні заняття з батьками, ЗСЖ.

Про проект

Дитяча кімната - це не просто прийшли, побачили і пограли. В даному випадку підключений дитячий психолог, соціальний-педагог, який якісно може організувати дозвілля дітей. Так само плануються зустрічі з батьками, спільні заняття з дітьми, виїзди на природу, привчання до активного способу життя, ЗСЖНа даний момент дитяча кімната працює вже 2 місяці, за цей час було проведено 35 зустрічей з дітьми, 12 виїздів на будинок до сім'ям, ми змогли не тільки пояснити, а й достукатися до 2-х сімей про правильний спосіб життя, нехай і незначними кроками , але їх життя змінюється на краще. Також ми пропонуємо провести (якщо, цього потрібно) курс реабілітації для алко, нарко-залежних за підтримки громадської організації "Твій шанс".

Проект дуже важливий для нашого міста, багато людей зіткнулися з цією проблемою не знають до кого звернутися за допомогою, що їм робити далі, кажучи образно, вони знаходяться на обриві свого життя. Ми пропонуємо не просто почитати брошури або подивитися рекламний ролик про даної хвороби, ми пропонуємо їм співпрацю заради їхнього життя і їх дітей.

Ми готові розвиватися і розширювати свій кругозір на сусідні території, ділитися ідеями, допомагати громадським організаціям, також ми налаштовані на взаємну матеріальну допомогу або обмін. Наприклад, ми якісно навчилися робити самі меблі з палетів (піддонів) - це шафи, полички, лавочки, столи, стелажі, виглядає дуже здорово і креативно, ми зробимо все це для вас за вигідний обмін. Або проведемо захід, намалюємо картину, насправді у нас зібралася дуже творча і креативна група, ми завжди готові ділитися всім тим, що вміємо.

 

На цьому етапі роботи нам страшенно бракує канцелярії, а саме: паперу, олівців, фломастерів, фарб, ручок, кольорового паперу, картону, пластиліну, клеївши і такдалі. Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви допоможетенам в нашій маленькій справі.

 

Кординатор проекту: Надія Яницька

0660727661

C4actbe1988@gmail.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100015722314072