Купи товар - допоможи дитині
  • Діти

Купи товар - допоможи дитині

  • 29 січ 2019 - 02 чер 2019
  • Київська область, Київ

Проблема

Святошинський дитячий будинок-інтернат для дітей з особливими потребами потребує допомоги.

Рішеня

Прийняти участь у прозорій, честній акції від представника товару.

Про проект

Ми пропонуємо Вам купуючи товари, допомагати дітям. Як це працює? Купуючи товар, Ви отставляете його собі, а от гроші виручені за товар віддадуть до дитячого будинку.


Все чисто і прозоро. Ну що ж це за товар запитаєте Ви? І де його можна придбати?


https://www.facebook.com/mk.rez.kyiv Тут наприклад Виможете замовити вироби з дерева за нормальними, адекватними цінами. Починаючи від бонально виробів для декупажу закінчуючи конструкторами для дітей.
 

  https://www.facebook.com/aircoffees/  Або тут Ви зможете випити смачний, гарячу каву і підбадьоритися. Кав'ярня знаходиться на зупинці Святошино, біля прохідної ДП "АНТОНОВ".


У нас поки всього два постачальника товарів, але ми працюємо над цим. Ми впевнені, що до цієї акції приєднується не тільки покупці, але і постачальники товару.


У соціальних мережах Ви зможете спостерігати за ходом акції. Представники товарів будуть вести повну звітність, яку Ви зможете проконтролювати особисто.


Все, що потрібно зробити - це купити товар у нашого представника, при бажанні викласти товар або відгук на офіційній сторінці постащіка з хештегом # КупуйТоварДомоможиДитині.