#FINDWAY - всі туристичні місця України
  • Туризм
  • Культура
  • Урбаністика

#FINDWAY - всі туристичні місця України

  • 07 лис 2018 - 07 лис 2019
  • Вся Україна

Проблема

Ми зараз активно додаємо цікаві та унікальні туристичні місця України на сайт, але повноцінний та унікальний опис про них не маємо можливості писати:(

Рішеня

Необхідність написання описів для об'єктів, переклад готових описів на англійську мову, + пошук якісних авторських фотографій цікавих місць України :)

Про проект

 

Ідея #FINDWAY  - це створення бази всіх туристичних місць і маршрутів України на одному сайті на трьох мовах: укр,  рус та eng.

Проект спрямований на систематизацію всіх цікавих місць України по регіонах та категоріях (наприклад релігійні місця, покинуті, музеї, природні об’єкти і тд), збору та створенню маршрутів для пішохідних, вело-, авто- та інших туристичних напрямків.

Ми хочемо розказати та показати всі унікальні місця країни з яскравими фотографіями та іншими матеріалами, та завдяки всеосяжної інформації на сайті спростити пошук та планування подорожей Україною, що дозволить з легкістю влаштовувати незабутні подорожі нашою дивовижною країною навіть іноземцям!

Сайт проекту: https://find-way.com.ua/

 

Головна ідея – це вирішення проблеми щодо браку загальнодоступної інформації про цікаві туристичні місця України. Багато унікальних місць в Інтернеті майже не знайти (іноді пощастить знайти тільки у особистих блогах або форумах).

Щодо більш відомих місць - це часто відсутність базової інформації як то опис, інформація про знаходження (як координати, мапа, як дістатись). Дуже часто інформація про об’єкт або взагалі відсутня, або не повна і тільки на одній мові (рос або укр), англійською майже завжди відсутня.

Все це створює складність у плануванні мандрівок, розробки туристичних маршрутів, і взагалі затвердження думки що подорожувати складно і дорого, і взагалі в Україні нема чого подивитись.

 

Але завдяки створенню структурованої бази туристичних місць з усією необхідною інформацією в одному місці на одному сайті дозволить збільшити кількість подорожей та туристів всередині країни (+ іноземні туристи), що як результат стане стимулом розвитку не тільки великих міст, але й маленьких віддалених громад завдяки туризму, можливо відкриття бізнесів і т.п. завдяки популяризації тих чи інших місць, нові туристичні маршрути для компаній та тур.операторів.

В більш широкому сенсі – розвиток України як нової туристичної локації на мапі світу збільшить обізнаність про нашу країну не тільки як про чорнобиль\війну\футболіст-шевченко, а й як чудові місця для подорожей та щирий народ, що як результат може залучити нові інвестиції і створенню\відкриттю нових бізнесів в регіонах країни.

Всі розвинені країни світу приділяють велику увагу розвитку туризму в країні, бо розуміють цінність цього напрямку, тому і нам варто з чогось почати – хоча б з того, що дізнатись які туристичні скарби ми вже маємо :)

 

Долучайтесь до команди волонтерів! Більше інформації про волонтерство та ништячки за допомогу ось тут:

https://find-way.com.ua/o-nas/volunteer

 

Ми у соц.мережах: FACEBOOKYOUTUBEINSTAGRAM