Фестиваль освітніх інновацій проекту
  • Освіта

Фестиваль освітніх інновацій проекту "Відкривай України: 2018-2019"

  • 18 бер 2019 - 08 чер 2019
  • Вся Україна

Проблема

Проблематика в школі: ЗАКРИТІСТЬ СИСТЕМИ, НЕ СПРИЙНЯТТЯ СУБ’ЄКТНОСТІ ПІДЛІТКІВ, ВІЙНА СВІТІВ БАТЬКИ-ВЧИТЕЛІ, ВІДСУТНІСТЬ НАВИЧОК 21 СТОЛІТТЯ.

Рішеня

Ми пропонуємо через школярів спробувати активувати в українському суспільстві за декілька ітерацій проекту суспільну звичку змінотворця.

Про проект

Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" розшукує ініціативні команди та людей, які бажають долучитись до організації Фестивалю освітніх інновацій у своєму місті.

Фестиваль освітніх інновацій - це 13 одноденних одночасних подій, що відбудуться 8 червня в 13 містах України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вараш, Хмельницький, Ніжин, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Харків, Краматорськ, Маріуполь, Мелітополь) та об`єднають 24 області.

Вони зберуть всі можливості та найпрогресивніших представників освітнього середовища в кожному регіоні. Тут будуть різноманітні активності, панельні дискусії, воркшопи та інтерактиви. Одночасно на фестивалях відбудеться пітчинг проектів школярів - півфіналістів освітнього проекту “Відкривай Україну”, які вже сьогодні змінюють свої школи та населені пункти.

Час залученості: березень - червень 2019 року
Вид зайнятості: часткова, волонтерська робота
Заявки приймаються до 29 березня 2019 року включно

Якщо вам не байдуже що відбувається в українському суспільстві та освітньому середовищі, вболіваєте за розвиток молоді та підлітків, маєте досвід організації івентів, або маєте дуже сильне бажання отримати його, і одночасно готові брати на себе відповідальність за взяті на себе обов`язки - приєднуйтесь до нашої команди!

У нас ви не отримаєте заробітних плат, але з нами ви зможете «прокачати» свої організаторські та комунікаційні навички, отримати цінний досвід роботи у великій організації та позитивні рекомендації.

Ви маєте можливість організувати найкрутішу подію у вашому місті, стати відомим місцевим супергероєм, зарядитись потужною енергією від школярів-змінотворців :)
Долучайтесь до нашої команди, що об'єднує активістів зі всієї України, та змінюйте країну разом з нами!

Якщо це все про вас, то реєструйтесь - https://goo.gl/forms/mz1IDa4WqnaGBA4G3

Після заповнення анкети чекайте листа на вказаний вами E-mail