• 04 лип 2017 - 31 сер 2017
  • Вся Україна

Проблема

В результаті війни на Сході, багато дітей які втратили своїх батьків, біженців, дітей які не мають можливості підти до школи.

Рішеня

Допомогти зібрати дітям нові або бувші у використанні шкільні товари, форму. Завдяки отриманій допомозі, діти зможуть розпочати навчання у школі.

Про проект

Акція від БФ «Стрічка надії» -  «Допоможи зібрати школяра»

Мета акції:  - допомогти дітям школярам, які втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітним родинам, дітям, які проживають у зоні АТО, сірій зоні, переселенцям.

Незабаром розпочинається навчальний рік! На Сході йде війна і багато дітей залишились сиротами, багато біженців, дітей які не мають можливості отримати усе необхідне для того, щоб почати навчання у школі. Діти гостро відчувають будь-яку несправедливість, дитячі образи живуть дуже довго, з роками перероджуючись в конфліктність і агресивність. Якщо більшість дорослих в стані раціонально подолати емоції, пов'язані з соціальним та психологічним станом, то дитині неможливо зрозуміти, чому у нього немає таких ручок і олівців, як у однокласників, чому у нього не такий красивий рюкзак. 

Звертаємось до небайдужих громадян долучитись до акції  та допомогти зібрати нові або бувші у використанні шкільні товари, портфелі та шкільну форму дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

Можна зібрати та самостійно відправити  на відділення Нової пошти № 68 Лазебник Оксані Петрівні (Ксюша Київська) – 063 157 49 31;

На жаль, майже неможливо передбачити, скільки дітей  саме на початку навчального року потребуватиме допомоги, адже ніхто не знає яка ситуація завтра буде в країні.  Ми намагаємось складати списки сімей, які перебувають у важкій життєвій ситуації.

Наразі ми домовилися з рядом видань з приводу публікації статей  про дітей, які не можуть піти в школу через відсутність одягу, портфелів, зошитів та ручок. Сподіваємось, що 1 вересня стане для дітей справжнім святом! Діти майбутнє України!

Контактна інформація:

Ксюша Київська – 063 157 49 31

Яна – 096 808 27 83;

Євген – 066 54 24 13;

Посилання на сайт: БФ «Стрічка надії» - https://www.strichka.org

Сторінка фонду -  https://www.facebook.com/StrichkaNadii