• https://lamaquinadeltiempo.com/https://www.icsme.org/https://clarendonedc.org/https://lanephotographyonline.com/https://environmentaldefender.id/page/https://latestpagenews.com/https://satisfactionsecrets.com/https://www.customcakeclasses.com/https://newfasttadalafil.com/https://www.filmkita21.com/https://www.rajaslot.ltd/https://nationwideconcealedcarry.com/https://aimrpubs.org/https://slot-10.com/https://pbnixp88.com/https://ixplay88.space/https://ixplay88.vip/https://ixplay88keren.space/https://ixplay88keren.xyz/https://ixplay88mantap.site/https://selotgacorku.net/https://ijp88.space/https://ijp88zero.xyz/https://ijp88win.store/https://ijp88ix.xyz/https://ijp88ix.click/https://ijp88ix.shop/https://ijp88ix.lol/
  • Благодійний ярмарок "БЛАГОтвори"
    • 10 гру 2016 - 11 гру 2016
    • Київська область, Київ

    Проблема

    турбота про дітей соціально незахищених категорій

    Рішеня

    Головна мета - об'єднати благодійників, бізнес і зірок, щоб кожна дитина не залишилась без уваги та подарунка на Різдвяні Свята

    Про проект

    Запрошуємо благодійні, громадські, організації до участі у благодійному заході "БЛАГОтвори".

    Мета проекту - об’єднати благодійників, бізнес і зірок, щоб кожна дитина не залишилась без уваги та подарунка на Різдвяні Свята.

    10-11 грудня до Дня Благодійності Асоціація громадських організаціій «Соціальний захист» разом з ТРЦ «Караван» запрошує всі неприбуткові організації, діяльність яких направлена на допомогу суспільству, взяти участь благодійному ярмарку «БЛАГОтвори», також, в рамках заходу, запрошуємо фахівців провести майстер-класи.

    Дата та місце проведення: 10-11 грудня, ТРЦ «Караван», вул.Лугова, 12.

     

    Благотвори, благодійний ярмарок

     

    «БЛАГОтвори» – це благодійний захід, що має на меті об’єднати неприбуткові та комерційні організації, а також зірок естради задля сприяння розвитку благодійності в українському суспільстві.

    Тут кожна неприбуткова організація може презентувати свою діяльність, підготувати різдвяно-новорічні сувеніри для благодійної ярмарки та зібрати кошти на розвиток своєї організації.

    «БЛАГОтвори» – це місце зустрічі однодумців з метою обміну досвідом та пошуку нових шляхів розбудови благодійності в Україні.

    В програмі заходу:

    урочистий концерт до дня благодійності в Україні за участю зірок естради;
    майстер-класи для дітей та дорослих;
    ярмарок виробів ручної роботи (Hand Made).
    Організатор заходу – Асоціація МВГО «Соціальний захист» (сайт: www.iasp.org.ua), яка об’єднує організації заради допомоги соціально незахищеним верствам населення.

    У 2015 р. Асоціація акредитована Організацією Об`єднананих Націй http://iasp.org.ua/asociaciyu-socialnij-zaxist-viznala-svitova-spilnota-oon/ .

    Ми відкриті до співпраці з організаціями, які займаються благодійністью та громадською діяльністю, тож запрошуємо кожного прийняти участь у благодійному заході.

    Для участі у ярмарку «БЛАГОтвори» вам необхідно надіслати заявку до 31 жовтня на електронну скриньку:

     

    blagotvori2016@gmail.com

    (форму заявки можна скачати тут: http://iasp.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/Заявка-учасника-БЛАГОтвори.pdf ).

     

    Давайте разом будувати культуру добрих справ в українському суспільстві!

     

    За додатковою інформацією звертайтесь:

    (044)428-57-12,

    моб.:0504138382,

     

    координатор проекту Анастасія.