• 17 сер 2018 - 17 сер 2018
  • Львівська область, Львів

Проблема

Через війну в Україні, хвороби, втрату батьків чи близьких, душевні рани багато людей втратило надію і просто намагається забути про свою біль.

Рішеня

Музика лікує, а роздуми, на які наштовхують наповнені сенсом пісні, дарують нову надію та сили долати проблеми, отримати мрію та йти до її досягнення.

Про проект

Вокально-інструментальний гурт "STARS" - це студенти з України та Південної Кореї, які, взявши участь у разних соціальних проектах в Україні, зустрілися з тим, що різного віку люди розчарувалися у власній країні та не можуть самостійно долати ті проблеми, які виникають у їх житті. Через це гурт бажає далі в якості волонтерів робити власний вклад у розвиток України за допомогою музики, лекцій, соціальних та культурних проектів, а також через цей проект сформувати всеукраїнську команду волонтерів, яка у різних містах будуть підтримувати один одного та трудитися на благо власного міста. 

Метою заходу є культурний та духовний розвиток жителів міста Львів. Запрошені учасники: школярі, студенти, молодь з шкіл-інтернатів, сім’ї учасників АТО, люди з обмеженими можливостями, усі жителі та гості міста Львів.

Для волонтерів, які візьмуть участь у проекті, розроблено курс лекцій, спрямованих на формування сильного способу мислення, яке готове кидати виклик у своєму житті та бути лідером у своєму оточенні. 

Участь на заході – безкоштовна.

У Львові концерт буде проходити у Львівському палаці естетичного виховання учнівської молоді 17 серпня з 18.00 по 20.30.

Термін реалізації: 11 днів.

Планується проведення 30 концертів у різних куточках України.