Autism Friendly Space
  • Діти
  • Права людини

Autism Friendly Space

  • 22 тра 2019 - 31 гру 2019
  • Вся Україна

Проблема

В Україні дуже низька поінформованість щодо особливостей дітей з РАС та є певна ізольованість їх у місцях загального користування (дозвілля тощо).

Рішеня

Ми прагнемо створити суспільство, дружнє до дітей з аутизмом. Адже вони особливо потребують нашої уваги та розуміння.

Про проект

Метою даного проекту є організація дружнього середовища, де люди з аутизмом можуть відчувати себе повноправними членами суспільства.  Тому ми прагнемо підвищити обізнаність персоналу закладів та пропонуємо їм стати дружніми, щоб приймати до своїх закладів особливих діток. 

Більше інформації та додаткові матеріали Ви можете знайти на сторінці порталу Autism.ua за посиланням https://autism.ua/marafon-autism-friendly-space/

Протягом квітня наші волонтери розповсюджували інформацію по закладах у більшій мірі по м. Києву, але проект ми хочемо зробити довготривалим, долучити якомога більше закладів дозвілля, харчування, перукарні, стоматології тощо по всій Україні.

Так, наприклад, інформаційна кампанія проводилася у мережі кінотеатрів Multiplex, де демонстрували соціальний ролик https://www.youtube.com/watch?v=rEtxp0F9OG4, а також щомісяця проводять адаптивні кінопокази для таких діток.

Сюжет з одного із таких заходів на ICTV https://www.youtube.com/watch?v=l6wqIx5CYME

В рамках проекту Autism friendly space, ми запрошуємо громадські організації та небаудйжих людей долучитись до поширення інформації серед закладів вашого регіону.

Ми відкриті до співпраці та пропозицій. Адже лише разом ми можемо змінити цей світ на краще.