ІІІ Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль
  • Освіта
  • Культура
  • Інше

ІІІ Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль "БРУКІВКА"

  • 11 вер 2019 - 15 вер 2019
  • Хмельницька область, Кам'янець-Подільський

Проблема

«БРУКІВКА» – це фестиваль короткого метру, покликаний підтримати молодих режисерів аматорів і професіоналів із всієї України.

Рішеня

Для молодих режисерів проводять воркшопи відомі українські кінодіячі, режисери, актори, продюсери, мультиплікатори та сценаристи.

Про проект

Стань частиною прекрасної сім’ї Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА». Робота з нами – великий організаторський досвід та можливість побувати в центрі української кіноіндустрії та допомогти розвитку українського кіно. Організатори забезпечать Вас житлом, харчуванням та неформатною екскурсією вулицями Старого міста!

Реєстрація на сайті: https://volonter.org або за посиланням: https://goo.gl/forms/gfBu8LEaLC02Zykc2

 

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» – перший незалежний Кам’янець-Подільський фестиваль сучасного українського кіно, який проходить в Україні з 2017 року. Фестиваль вже втретє пройде в Кам'янці-Подільському з 11 по 15 вересня. З 4 липня 2018 року по 1 липня 2019 року відбувається прийом робіт на порталі FilmFreeWay у таких номінаціях: повний метр, короткий метр, короткий метр, який знято в Кам’янці-Подільському, документальний фільм, кращий постер, кращий трейлер, соціальна реклама про вибори в Україні, грайндхауз.

У 2018 році впродовж 5 місяців прийому робіт на кінофестиваль «БРУКІВКА» було надіслано 3243 роботи із понад 120 країн світу. Більше 130 робіт – українського виробництва. Фільми приймалися у 4 номінаціях: художній професійний  фільм, художній аматорський фільм, анімаційний фільм та соціальна реклама. У фінал пройшло понад 80 фільмів та 22 соціальних ролика. Захід відвідало з 22 по 24 червня понад 1500 глядачів та понад 100 учасників. Серед спікерів та членів журі заходу були відомі українські режисери, актори, продюсери, мультиплікатори та блогери. Окрім показу конкурсних робіт глядачі мали змогу відвідати конкурс на кращий косплей, у якому змагалися фанати фільмів, серіалів, коміксів, книг, аніме із усієї України за спеціальні призи від організаторів «БРУКІВКИ. Переможці отримали понад 30000 гривень та призи від організаторів та журі.

З 4 липня 2018 року по 1 липня 2019 року відбувається прийом робіт у таких категоріях:
• Кращий повнометражний художній фільм (понад 45 хвилин).
• Кращий короткометражний художній фільм (до 20 хвилин).
• Кращий анімаційний короткометражний фільм (до 20 хвилин).
• Кращий короткометражний художній фільм, який знято в Кам'янці-Подільському (до 20 хвилин).
• Кращий документальний фільм (до 45 хвилин).
• Кращий слешер, треш, горор, фантастика, фентезі або еротика (до 20 хвилин). Показ кращих фільмів відбудеться під відкритим небом в п’ятницю, 13 вересня в стінах легендарної середньовічної Кам’янець-Подільської Старої Фортеці.
• Кращий трейлер до свого фільму або кращий фейковий трейлер та концепт (до 3 хвилин).
• Краща соціальна реклама про вибори в Україні.
• Кращий постер (JPEG, PNG, PDF, BMP).

Під час відбору можуть бути винятки для робіт, які перевищують хронометраж до від 5 до 10 хвилин (для короткометражних художніх та анімаційних фільмів). Усі фільми мають бути створені не раніше 2017 року.

Також ми визначимо кращих у таких номінаціях:
- Кращий режисер
- Кращий актор
- Краща акторка
- Краща операторська робота
- Кращі спецефекти/візуал
- Кращий сценарій
- Кращий саундтрек

Подача робіт відбувається через міжнародну платформу Filmfreeway: http://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest.

Інформація про фіналістів конкурсної програми буде опублікована на офіційному сайті Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» 3 серпня 2019 року.

До участі у Фестивалі не допускаються фільми, суперечать чинному законодавству України або реалізацію певних проектів, які мають яскраво виражений пропагандистський характер, створені для лобіювання політичних, або комерційних інтересів, а також фільми-інструкції та навчальні фільми.