• 29 лип 2019 - 31 сер 2019
  • Дніпропетровська область, Дніпропетровськ

Проблема

Допомога у організації подій проекту у Дніпрі та Києві

Рішеня

Долучайтесь до наших психологів і допоможіть із маркетингом заходів

Про проект

Проект "Відновлення" заплановано, що скаладатиметься із подій у Києві та Дніпрі, оскільки саме в цих містах (окрім Львова іще) - є найбільша кількість ветеранів. Нам допомагатиме по заходу у Дніпрі Юлія Пасхіна (психолог із Морпіхів), яка очолює відокремлений підрозділ ГО Девелопмент фаундейшн у Дніпрі і Олександр Каховський, що представляє ветеранську організація "Всеукраїнське обєднання патріотів "Комбатант". У Києві організація ще не розпланована і важлива підтримка її. 

Катя Кольцьо/Katja Kolcio, Ph.D. Доцент, голова Департаменту танцю Веслеєнского університету (Middletown, CT, США): 

"ГО Девелопмент фаундейшн https://foundationdv.com/ua/Domivka - це професійна психологічна організація, яка активно по всій території України допомагає людям постраждалим від війни. Їх робота отримала широку увагу мас-медіа і мені пощастило працювати з ними. З їх допомогою я у різних заходах виступаю ведучою воркшопів в соматичному інструменті по всій Україні, щоб допомогти людям, які постраждали в результаті травматичних подій війни впродовж останніх 5-ти років. Ми плануємо зараз воркшопи в Дніпрі та Києві, які я буду проводити з 7 до 16 серпня 2019 року. Я вважаю, що було б чудово скоординувати більше зусиль для чудової організації цієї прогоами".

У Києві запланвано провести:

  • прес-конференцію
  • довденний воркшоп
  • дослідницький компонент, під час якого буде необхідним відеозапис процесу спілкування із учасниками заходу
  • переклад та стенографування процесу дослідження та самого воркшопу
  • допомога у скоординовуванні подій у Києві

Ми цінуємо будь-яку Вашу допомогу, яка може допомогти провести заходи на належному рівні. Якщо у Вас є думки щодо дизайну для проекту, поради чи пропозиції, або ж Ви плануєте доєднатись до події - серпень чудовий час для цього.

p.s. Додаэмо нещодавню статтю у пресі для того, щоб дати контекст-розуміння запланованою нами роботи:

https://ukr.lb.ua/society/2019/03/16/422068_dekompresiya_mistetstvo_povernennya_z.html