Тур
  • Туризм
  • Екологія
  • Культура

Тур "Вишиваним Шляхом"

  • 28 бер 2017 - 28 чер 2017
  • Вся Україна

Проблема

1. Українці мало подорожують Україною 2. В іноземців Україна асоціюється із трагічними подіями (Чорнобиль, Голодомор, Майдан, війна на Сході тощо)

Рішеня

Ми розвиваємо внутрішній туризм і покращуємо міжнародний імідж України шляхом просування унікального туристичного маршруту "Вишиваний Шлях".

Про проект

Для реалізації масшабного заходу -  Всеукраїнського Туру "Вишиваним Шляхом" 2017 - нам потрібна допомога суперволонтерів!

Спершу запрошуємо тебе дізнатися про нас більше тут: http://bit.ly/2mHXGBZ або на фейсбуці: https://www.facebook.com/VyshyvaniyShlyakh/?fref=nf 

Весна у розпалі, так само як і підготовка нашого нового проекту! У нас багато планів, які потребують значного людського ресурсу. Тому нові талановиті робочі руки/ ноги/ голови дуже знадобляться :) Давай разом творити туристичну Україну!

Анкета знаходиться за посиланням: http://bit.ly/2mORFP9

 

А крім  того ми дуже шукаємо локальних координаторів найбільшої мандрівки Україною, що відбудеться вже в червні!

Любиш своє місто чи село понад усе? Знаєш багато цікавого про його історію та культуру? Тоді долучайся до всеукраїнської команди локальних координаторів Туру «Вишиваним Шляхом» - найбільшої мандрівки Україною, що відбудеться в червні 2017 року. Ти отримаєш можливість показати свій населений пункт з найкращої сторони всій країні. Давай разом доводити, що в Україні є на що подивитися!

Детальна інформація тут: http://bit.ly/2pcO1n5